Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

TV 8,5 İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene TV 8,5 İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

Tv 8,5 izle, Yeni oluşumlu bir kanal olan Tv 8,5 kanalı 7 Ekim 2016 zamanı itibari ile kurulmuş olmaktadır. Kanalın ilk tanıtımı ise kanalın kurumundan bigün önce oynanan Türkiye - Ukrayna müsabakasının 26. Dakikasında maçın spikerlik görevini yapan Melih Gümüşbıçak tarafından yapılarak kanalın yayıncılık noktasında etkinlik göstermeye başlayacağı tüm Türkiye tarafından öğrenilmiş olmaktadır. Kanal şirket bazında MNG Radyo TV ve Medya Hizmetleri Anonim Şirketi tarafınca faaliyetleri yerine getirilmektedir. Kanalın sahibi ise Acun Ilıcalı'nın başında bulunmuş olduğu Acun Medya Grubu olmaktadır. Karasal gösterim olarak sadece Türkiye'de kanalın program gösterimı yapılmaktadır. Kanalın genel merkezi İstanbul'da bulunmaktadır. Yayıncılık alanında son yıllarda çok önemli başarılara imza atan Acun Medya Grubu, açmış oldukları TV 8,5 kanalı ile başarılarına bir yenisini daha eklemiş olmaktadır.

Kanal gösterim Akışı

Kanalda ağırlıklı olarak spor ile ilgili programların yayını yapılmaktadır. Fakat kanala bir tek spor kanalı gözü ile bakmak yanlış bir algı olmaktadır. Kanalın sahibinin de yaptığı açıklamalar neticesinde sporun yanı sıra eğlence programları da kanalın gösterim akışı listesinde yer almıştır. Futbol, boks, basketbol spor branşları ile alakalı programların gösterimı öncelikli olarak yapılmaktadır.

İngiltere Kupası maçları, Amerikan ustalaşmış Basketbol Ligi Maçları, Kıtalar arası boks maçlarının gösterim hakkı bu kanal bünyesinde bulunmaktadır. Türkiye milli takımının dışındaki ulusal takımların da maç yayını TV 8,5 ekranlarından seyirciye ulaştırılmaktadır. Çok büyük çaplı ve yeni projeler olmayacağı belirtilen kanalda, dünya genelinde ilgi ile izlenen spor ve eğlence programlarından telif hakları alınan programların gösterimı yapılmaktadır. Acun Medya Grubu tarafınca açılan ilk kanalın kardeş kanalı olması yönü ile öncelik diğer kanala olmaktadır. Fakat TV 8,5 da Türkiye genelinde hatırı sayılır düzeyde izleyici kitlesine sahip olmaktadır.
           
Kanalı izlemek isteyenler alıcıları üzerinde TURKSAT 4A 12346 H 9600 3/4 (SD) frekanslarını girmek sureti ile kanalın yayınlarına ulaşım olanakı bulunmaktadır. Ayrıca D SMART 47. Kanal, Digitürk 55 kanal üzerinden de kanalı izlemek isteyenler içim olanak mevcut olmaktadır. Ek olarak kanalın mevcut internet sitesi üzerinden de canlı yayını takip etme fırsatı bulunmaktadır.

tv 8,5 izle, acun, tv8,5 canlı izle, tv 8 bucuk izle, tv 8 donmadan izle, tv8,5 acun izle, tv8,5 internetten izle, online izle tv 8,5

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar