Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Teve2 İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene Teve2 İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

Teve2 izle, İlk olarak kanal tv 2 adı ile 18 Ağustos 2012 yılında yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. 10 Ekim 2016 yılına kadar bu isimle gösterim yapan kanal bu tarihte kapanmış bulunmaktadır. Tv 2 frekansları üzerinden isim değişikliğine gidilerek Teve2 kanalı günümüzde yayıncılık faaliyetlerine devam etmektedir.

Doğmuş yayın tüm ortaklık bünyesinde faaliyet gösteren kanal hiç el değiştirmeden aynı şirket tarafınca bugün de yönetilmeye devam etmektedir. Kanalın genel merkezi İstanbul'un Bağcılar semtinde yer almıştır. Kurulduğu günden beri "hepimiz bir aileyiz!" çarpıcı sözı anlayışında kanal faaliyetlerini sürdürmektedir. Henüz yeni oluşumlu bir kanal olduğu çok sayıda seyirciye ulaşabilmiş olmamaktadır. Ayrıca kanalın HD formatında yüksek çözünürlüklü versiyonunu da seyretme olanakı bulunmaktadır. Kanal D ve CNN Türk kanalları ile kardeş kanal olmaktadır. 

Kanal Genel Yapısı

Güncel yabancı diziler, yerli dizilerin yeniden bölümleri, eğlence filmleri ve çizgi film kuşağı serileri ile gösterim yaşamını sürdürmektedir. Özellik ile gündüz kuşağı programlarına ağırlık  veren kanalda yaşam kategorisi altındaki programlar oldukca yer almıştır. Önceki senelerde talk şov yayını meydana getirmeye çalışılmış olsa da istenilen elde edilemeyince bu fikirden vazgeçbilimselştir.

Kelime Oyunu adlı yarışma programı ile genel kültür sevenleri ekranları başına kilitlemektedir. Polisiye, serüven ve Hint dizilerinden de birkaç dizinin günlük olarak yayını yapılmaktadır. Bunun dışında halen devam etmekte olan birden çok yabancı dizi de yayınladığı tarihte teve2 ekranlarında izleyici karşısına çıkarılmaktadır. Güncel yerli film bulunmasa da bir zamanlar çokça izlenmiş olan diziler yine bölümleri ile seyirci karşısına çıkarılmaktadır. Çocuklara yönelik olarak gösterilen çizgi film ve programlar da bulunmaktadır.
           
Kanal, Türkiye' nin yanı sıra Azerbaycan ve Kıbrıs Cumhuriyeti' nden de izlenme imkanı bulunmaktadır. TURKSAT 4A üzerinden 12034 V 27500 5/6 (SD) frekansları girilmek suretiyle kablolu yayın üzerinden izleme imkanına erişilmektedir. D SMART 21. Kanal, Digitürk 54. Kanal, Filbox 34. Kanal ve Tivibu 58. Kanaldan izleme olanakı bulunmaktadır. Ek olarak kanalın mevcut sitesi üzerinden de canlı seyretme olanağına erişilmektedir. Kanalın en son kullanılan logosu da sarıya benzer bir renkle yazılı olan teve2 şeklinde olmaktadır.

teve2 izle, teve2 izle canlı, teve2 online, teve2 ücretsiz hd izle, teve2 seyret, teve2 kesintisiz izle, teve2 donmadan izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar