Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Star TV İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene Star TV İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

Star Tv izle, Türk televizyon tarihinde devlet elinin bu sektörde esnetilmesi ile ortaya özel kanallar çıkmaya başlamış bulunmaktadır. Star Tv, bu alanda önderliği alarak ilk kurulan özel Türk tv kanalı olmaktadır. 1 Mart 1989 yılında Cem Uzan ve Ahmet Özal ortaklığında kurulmuş bir unvanına sahip olmaktadır. İlk kez İsviçre'de star 1 adı ile kurulan kanal Almanya üzerinden 7 Mayıs 1990 tarihinde test yayınlarını oluşturmaya başlamış bulunmaktadır. Bu iki fert önderliğinde yabancı kökenli bir şirketin de desteğiyle kanal kurulmuş olmaktadır.

İlk kurulduğu günden itibaren bir kaç kez el değiştiren kanal, günümüzde Doğuş holding grubu tarafınca yönetilmektedir. Kanalın sahibi ve genel patron ise Ferit Şuyum olmaktadır. 2011 yılından beri buna idame eden yönetim ile kanal, Türk kanalları arasında saygınlığı olan ve önde gelen kanallar içinde yer almıştır.

Kanal İle İlgili Bilinmeyenler

Kanalın genel gösterim yönetmenliği Ömer Özgüner tarafından yapılmaktadır. Gösterim alanı olarak yalnız Türkiye gaslıkse de, kendine bağlı Euro yıldız kanalı ile Avrupa'daki izleyicilerine de ulaşma olanağına sahip olmaktadır. Kanalın genel merkezi İstanbul'da bulunmaktadır. Kanalı seyretmek için TURKSAT 4A 12015 H27500 5/6 frekanslarının girilmesi kablolu tv üzerinden izleme imkanına ulaşılmaktadır. Ayrıca D SMART 24. Kanal, Digitürk 27. Kanal, Filbox 23. Kanal, Tivibu 27. Kanal üzerinden de seyretme olanakı bulunmaktadır. 21 Mayıs 2009 zamanı ile birlikte de yıldız Tv kanalını Hd olarak seyretme imkanı da dünyaya gelmiştir. 
           
Kanalda özellikle diziler, yarışma programları ve şampiyonlar ligi maçları en çok izlenen programlar içinde yer almıştır.  Haftanın her günü ve her akşam kanalda kesinlikle bir dizi gösterimı yapılmaktadır. Ek olarak günlük dizi olarak hafta içi her gün belirli saatlerde bunun yayını da yapılmaktadır. Talk show programları da geceleri dolduran ve izlenen programlar olarak ortaya çıkmaktadır.

Her gün 19:00 da Nazlı Çelik tarafınca sunulan haber programı ile de gündeme dair ne var ise anında seyirciye aktarılmaktadır. Geçmişten bu yana da birçok defa logoda değişikliğe gidilmiştir. Şu an renkli yıldızın altındaki star yazısı kanalın logosunu oluşturmaktadır.

star tv izle, star tv izle canlı, star tv izle hd yayın, ücretsiz star tv izle, star tv hd izle, star tv seyret, star tv izle kesintisiz

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar