Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Sports TV izle

< / > Sitene Ekle
Sitene Sports TV izle Canlı Yayını ekle..
Kategori Spor
Genel Merkezi İstanbul

Sports Tv izle, Sports TV, sporun her alanı ile ilgili programları kanal bünyesinde gösterimını yapmaktadır. Sportstv televizyon ve Radyo Yayıncılık Anonim Şirketi bünyesinde kanalın faaliyetleri sürdürülmektedir. Kanalın sahibi konumunda Sportsnet Group bulunmaktadır. Kanal kendi içindeki programları ve diğer yayınları 16:9 geniş ekran formatında seyretme olanakı sunmaktadır. "Sporun kanalı" çarpıcı sözı ile kanal, yayıncılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Yalnız Türkiye'de karasal gösterim üzerinden seyretme imkanı bulunan kanalın bir de kadınlara özgü olan bir kardeş kanalı bulunmaktadır.

Kanalın kuruluş ve ilk yayın tarihi olarak takvimler 1 Temmuz 2010 u göstermektedir. Kanalda izleyici temsilcisi olarak Ali Yılmaz vazife yapmaktadır. Görevli müdür olarak Ener Gülüm yer almaktadır. Kanalın genel merkezi ve yayın faaliyetlerini sürdüğü ana binası İstanbul'un Maslak semtinde yer almaktadır. Kanalın logosunda beyaz renkle yazılı sports ve kırmızı renk ile yazılı tv yazılarının yanında bulunan kırmızı ve beyaz renklerden oluşan daire yer verilmiştir. 14 Şubat 2012 tarihinden itibaren eş zamanlı olarak yüksek çözünürlük kalitesine sahip olan HD formatındaki kanalın da açılışı yapılarak seyircilerin hizmetine sunulmuş olmaktadır. 

Spora Dair Kanalı

Spora dair akla gelen program, müsabakalar, yarışmalar, aktiviteler yani her şey kanalın gösterim akış listesi içinde yer verilmiştir. Futbol, basketbol, voleybol, tenis, buz hokeyi, motor, rugby benzer biçimde birden çok alanda gösterim listesine sahip bir kanal konumunda  olmaktadır. Futbol noktasında şu an bir tek Çin Süper Ligi maçlarının gösterimı yapılmaktadır. İlerleyen zamanlarda daha önde gelen liglerdeki maçların da yayınını alabilmek için çalışmalar devam etmektedir. İtalya basketbol ve voleybol ligi, Türkiye kadınlar ve erkekler voleybol Türkiye Kupası, Buz hokeyi Dünya şampiyonası, ralli şampiyonaları gibi üst düzey müsabakaların canlı vizyonu kanalda naklen yayınlanmaktadır. 
           
Kanalı izlemek için birkaç seçenek bulunmaktadır. TURKSAT 4A üzerinden  12685 V 30000 3/4 (HD) frekanslarını girerek karasal, kablolu gösterim üzerinden seyretme olanakı bulunmaktadır. Ayrıca D SMART 84. Kanal, Digitürk 87. Kanal, Tivibu 84. Kanal üzerinden de izleme fırsatına erişim imkanı mevcut olmaktadır. Kanalın kendisine ilişik web sitesi aracılığı ile de her an kanalı takip etme imkanı bulunmaktadır.

sports tv izle, sports tv canlı izle, canlı donmadan izle, sports tv, hd izle sports tv, sports tv yayın akışı, sports tv ücretsiz izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar