Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Show TV İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene Show TV İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

Show Tv izle,  1 Mart  1991 tarihinde 4 fert tarafınca Fransa'da kurulan özel bir tv kanalı olmaktadır. İlk gösterimına da Fransa'da "Başka Bir evren" çarpıcı sözı ile yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. 1 Mart 1992 tarihinde ise Türkiye'ye gelerek o tarihten itibaren Türk kanalı olarak gösterim yapmaya başlamış bulunmaktadır. Kanal 1991 yılından başlanarak günümüze kadar idare anlamında çok değişimler yapmış bulunmaktadır. Ama şu Ciner Medya Grubu tarafınca yönetim edilmektedir.

Turgay Ciner, hem medya grubunun hem de kanalın sahibi konumunda olmaktadır. 2013 yılından bu yana medya patronluğuna devam etmektedir. Bir dönem Cine 5 ile kardeş kanal olan Show Tv, Türk televizyonculuğu adına yeni bir dönemin başlatıcısı olmuş bulunmaktadır. İlk gösterim dönemlerinde özellikle haber alanında çok tanıdık simalar ile tanınma ve izlenme oranı da artış göstermekteydi. 

Kanalın İç Özellikleri

Kanalın genel merkezi İstanbul'da bulunmaktadır. Kanal yalnız ulusal değil yurt dışında da rağbet görmektedir. Türkiye'nin yanı sıra KKTC, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Azerbaycan'da kanalın gösterimı yapılmaktadır. TURKSAT 4A üzerinden 12219 H 6500 3/4 frekanslarından kablolu gösterimı seyretme olanakı bulunmaktadır. Ek olarak D SMART 23. Kanal, Digitürk 22. Kanal, Filbox 26.Kanal üzerinden seyretme olanakı da bulunmaktadır.
       
Türkiye'de bu zamana kadar en çok dizi yayınlayan kanal olarak ön plana çıkmaktadır. Bu özelliğini halen daha sürdürmekte ve yayınladığı diziler ile de bunun gerçekliğini ortaya koymaktadır. Öyle ki geçmişte yayınlanmış dizileri halen daha başka kanallarda bile yayınlanmaya devam etmektedir. Gösterilen diziler sadece hafta içi ile sınırlı kalmayıp hafta sonları dahi dizi gösterimı yapmaktadır. Sadece dizi olarak değil, güldürü programı, magazin, yarışma, yaşam gibi çeşitli kategorilerde de yayın yapmaktadır. Show Tv kanalının kendine bağlı ve kardeş kanal olarak birden çok kanalı da bulunmaktadır.

Show Türk, Show Max, Bloomberg kanalları bu tarz şeylerin başlıcalarından sayılmaktadır. 4 Ocak 2011 zamanı ile beraber HD yayına geçen kanalın artık iki farklı şekilde izlenme imkanı da bulunmaktadır. Sanal olarak ta Show Tv nin kendi sitesi üzerinden canlı seyretme imkanı bulunmaktadır.

show tv izle, show tv canlı izle, show tv hd izle, show tv ücretsiz yayın, show tv izle canlı yayın, show tv, kesintisiz show tv izle, internetten show tv izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar