Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

NTV İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene NTV İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

NTV İzle, Ntv, 1996 yılında kurulmuş ve ulusal yayın bir kanaldır. En önemli özelliği Türkiye'nin ilk haber kanalı olmasıdır. Ntv kurulduktan sonra birçok haber kanalı kurulmuş ve gösterim akışına devam etmiştir. Bu bakımdan Ntv haber kanallarının öncüsü kabul edilmektedir. Kurucusu Cavit Çağlar olan Ntv, yayın akışına devam etmektedir. Daha sonra ek kanal olarak Ntv Spor kanalı kurulmuştur. Sadece çeşitli nedenlerden dolayı Ntv Spor gösterim ayına son vermiş ve Ntv tek kanal olarak devam etmiştir. Ntv kanalının bir öteki önemi ise televizyonculuk dünyasında ilk tematik kanal anlayışını benimsetmiş olmasıdır. Hala çeşitli programları ve ana gündem başlıkları ile birlikte gösterim yaşamına devam etmektedir. 

Ntv Kanalı Programları 

Ntv çeşitli programları ve ana gündem başlıkları ile birçok programa ev sahipliği yapmaktadır. Genel olarak saat başı gün içerisinde olup sonlanmış gelişmelerin haberleri izleyicilere aktarılmakta, canlı telefon bağlantıları gerçekleştirilerek dünden bugüne sıcak gelişmelerin nabzı tutulmaktadır. Biliyorsunuz ki Değil adlı programı ekranlara taşıyan Hasan Bülent Kahraman pazar günleri Ntv ekranlarında oluyor. Bu programda müzik, sağlık, teknoloji benzer biçimde birbirinden tamamen farklı alanlarda hiç bilinmeyen ve hiç mevzuşulmayan noktaların sohbetleri gerçekleşiyor.

Bir moda programı olan Tam Senlik adlı program da cumartesi günleri Ntv ekranlarından izleyici ile buluşuyor. Bahar Akşa'nın hazırlayıp sunmuş olduğu bu programda modaya dair en güncel bilgiler, trend olmuş yeni renk ve giysiler moda ile yakından ilgilenen izleyicilere taşınmaktadır. Diğer programlar içinde Doktorunuz Ne Diyor? Adlı program bulunmaktadır. Sokak röportajları esnasında mikrofonlara uzanan halk sorduğu sorulara direkt olarak alanında uzman olan hekimlere yöneltilmektedir.. Sorulardan sonrasında cevaplar da direkt olarak doktorlar tarafından verilmektedir.

Dünyanın Haberi adlı program da ülkede ve dünyada yaşanan son haberler mercek altına tutulmaktadır. Ahmet Yeşiltepe'nin sunuculuğunu üstlendiği programda siyasi ve sıcağına sıcağına olan gelişmeler seyircilere aktarılmaktadır. Güncel ana başlıkların da yer aldığı Ntv ekranlarında Seçime Doğru programı da her gün belirli saat aralıklarında gösterim akışına yer almıştır. Seçime doğru hangi partinin nerede ne icra ettiğina dair güncel bilgiler bu programda verilmektedir.

ntv izle, ntv izle canlı, ntv son dakika haber izle, ntv donmadan seyret, ntv yayın akışı, ntv hd izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar