Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Meltem Tv İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene Meltem Tv İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal

Meltem Tv izle, Meltem Tv 1994 yılının 25 Aralık gününde kurulmuş olan bir ulusal kanaldır. Başlı başına bir şirket olan Meltem Radyo'nun aracılığı ve vasıtası ile kurulmuştur. Türk televizyonculuk tarihçesinde radyo olduktan sonrasında tv kanalı olan nadir kanallardan biri olma özelliği taşımaktadır. Bildiri Tv ile beraber çeşitli gösterim akışlarında ve programlarda işbirliği yürütmektedir. Bu nedenle piyasa içinde bildiri Tv ve Meltem Tv kanalları kardeş kanal olarak bilinmekte ve öyle  lanse edilmektedir. 

Meltem Tv Programları 

Meltem Tv 20 yılı aşkın bir süredir çeşitli programları yayın akışında halka aksettiren bir kanaldır. Kuran Öğreniyorum adlı programda Kuran-ı Kerim tüm inceliklerini, okunuşları, hafızlar eşliğinde seyircilere taşınmaktadır. Her bölümde Kuran'ın bir kısmı okunmaktadır. Hem de Türkçe mealler de bu program içinde sunulmaktadır. Buna benzer olan bir başka programın adı ise Hatm-i Şerif adlı programdır. Bu program da tıpkı Kuran Öğreniyorum gibi Meltem Tv ekranlarında kendi gününde ve saatinde seyirciler ile buluşturulmaktadır.

Milletin Efendisi adlı program Türkiye'nin köylerini köşe bucak gezerek Türk seyircisine hiçbir zaman göremeyecekleri köylerin ve köylülerin yaşamlarından kesitler sunmaktadır. Belgesel olma özelliği de taşıyan bu programda köylülerin üretim koşulları, çeşitli bitki ve sebzelerin hangi koşullarda iyi mi yetiştirildiği şeklinde mevzular da gözler önüne serilmektedir. Her bölümde farklı bir kentin yöre köylerine gidilerek bir gezi belgesel formatında ekranlara gelmektedir. Her kanalda olduğu gibi Meltem Tv kanalının yayın akışında da bir futbol ve spor programı bulunmaktadır. Bu programın adı Kontraatak programıdır. Bu programda Türkiye 1. Lig ve 2. Lig sezonunda yaşanan maçların özet görüntüleri ve tartışmalı pozisyonları mercek altına yatırılmaktadır.

Her hafta tekrar yayını bulunan bu programda spor toplumundan çeşitli yetkili isimler de konuk alınmaktadır. Senedirım Bekçi'nin hazırlayıp sunduğu Türk Sanat Müziği adlı programda da Türk müziğine ait en nadide ve güzide eserler çalınıp söylenmektedir. Akşamları gösterilen bu program da haftanın bigünü Meltem Tv ekranlarından yayınlanmaktadır. Ana haber bültenleri saat 19.00 ile başlarken yerli ve yabancı sinemadan çeşitli örnekler de bu kanalda gösterilmektedir.

meltem tv izle, meltem tv canlı izle, meltem tv dini seyret, donmadan izle meltem tv, dini program, meltem tv ilahi, meltem tv şifresiz izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar