Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

KONTV İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene KONTV İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

Kon Tv izle, Kon Tv ağırlıklı olarak dini yayınlar yapan, fakat içinde futbol, siyaset, yiyecek gibi içeriklere haiz programların da bulunabileceği bir televizyon kanalıdır. Kon Tv cumhurbaşkanı ve başbakanın katılımıyla açılmıştır.

Kon Tv’de Neler Var?

 Kon Tv’de Beşinci Mevsim, Düzlem, İrfan Mektebi, Hanımeli, İsmailce, Gezen Bilir, ziraat Kuşağı, Kürsüden Gönüllere, İslam ve hayat, Nazar Boncuğu, Hayırda Yarışanlar benzer biçimde programların yanında günlük haberlerden, spor bülteninden ve siyasetten de data alabileceğiniz programlar da yer almaktadır. Kadın sağlığı konusunda faydalı bilgiler öğrenebileceğiniz hanım Sağlığı programı ve Aile Mektebi adlı aile ilişkileri mevzusunda faydalanabileceğiniz bir program da mevcuttur.

Emine Simge Akoğul’un sunumu ile Lezzet Sırları programında herkesin merak etmiş olduğu lezzetli yemeklerin püf noktaları mevzusunda bilgiler alınabilirken, Menekşe ile Çay Saati programında leziz atıştırmalıklar, çayın yanında iyi gidecek hamur işleri tariflerine erişilebilmektedir. Yiyecek programlarının yanı sıra Emine Simge’nin sunumu ile Alın Teri programında farklı adreslerde farklı iş kolları izlenilip, bu alanlarda bilgilenilebilmektedir. Yine Ahmet Özkan ile Mesnevi Sohbetleri programında gönüllere dokunan sohbetler dinlenilebilirken Tarihin Bil dediği programında tarih hakkında bilgi dağarcığı geliştirilebilmektedir. Ayrıca Tarihin Bil dediği programını Kon Tv genel yayın yönetmeni Nurettin Bay sunmaktadır. Kon Tv’de Ramazan ayı sebebiyle Sami Bayrakcı ile sahur ve iftar programları da yapılmaktadır.

Kon Tv’ye iyi mi Erişilir?

Öncelikle Kon Tv bir tv kanalıdır, televizyondan erişim sağlayamayan seyirciler için ise Kon Tv’nin internetten canlı gösterimı izlenilebilmektedir. Kon Tv’nin internet sitesi, facebook, twitter, instagram hesabı ve youtube kanalı da bulunmaktadır. Sosyal Medya hesaplarından kanalın paylaşımlarına erişebilineceği gibi istek ve görüşler de paylaşılabilmektedir.

Kon Tv’nin internet sitesinden ise kanalın yayın akışına, canlı yayınla izleyebilme seçeneğine, Web Tv’ye, programlar seçeneğinden program bilgilerine, galeri seçeneğinden kanalın fotoğraf albümüne, basın odası seçeneğinden kanalın basında çıkan haberlerine ulaşılabilmektedir. İletişim seçeneğinden ise kanalın adres, telefon, fax ve mail bilgilerine erişip, arzu, dilek, görüş yada şikayetler yetkililere iletilebilmektedir. İletişim seçeneğinden kanalın kurumsal ve künye bilgilerine de erişilebilmektedir. Reklam ve iş başvurusu için de bu bölüm kullanılabilmektedir.

kon tv izle, kon tv canlı izle, kesintisiz kon tv seyret, kon tv yayın akışı, bedava kon tv izle, kon tv canlı yayın hd izle, kon tv frekans

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar