Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kanal D İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene Kanal D İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

Kanal D izle, Kanal D, Doğuş yayın Grubu tarafınca 16 Eylül 1993 senesinde test gösterimı ile yayıncılık yaşamına başlamış bulunmaktadır. Kanalın sahibi ise Aydın doğan olmaktadır. Kontrol yayınlarından sonra düzgüsel gösterimı ise 19 Aralık 1993 senesinde yaparak Türk televizyonlarındaki yerini almış bulunmaktadır. İlk kurulduğu andan itibaren ön planda olan kanal, halen daha izlenen ve önde gelen kanallar arasında yer verilmiştir.

Özellikle her sürem yeni bir takım yayınlaması ve önceki yayınlanan dizilerin uzun soluklu olması nedeni ile dizi seyretme açısından ilk sıralarda tercih edilen bir kanal konumunda olmaktadır. Maksimum dizi gösteren 2. Kanal olarak bulunmaktadır. 2009 yılı verileri ile beraber o günden bu güne  maksimum izlenen kanal unvanına da haiz olmaktadır. Kurulduğu ilk andan itibaren günümüze kadar kanalın direktörlüğünü doğan yayın Grubu yapmaktadır.

Kanalın Genel Yapısı ve Programları
            
Kanalın genel yayın yönetmenliği İrfan Şahin tarafınca gerçekleştirilmektedir. Kanalın genel merkezi olarak hem İstanbul' da bununla birlikte Ankara'da binaları bulunmaktadır. Ayrıca Avrupa'daki yaşayan insanların da takip etmesi için Kanal D ile eşdeğer gösterim icra eden Euro D kanalı da bulunmaktadır. Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan ve KKTC ülkelerinden de kanalın gösterimı izlenmektedir.

Kanalın adının açılımı eskiden Kanal Doğuş iken şimdi ise Kanal doğan olarak değiştirilmiştir. Kanalı D SMART 22. Kanal, Digitürk 24. Kanal, Filbox 21. Kanal üzerinden seyretme olanakı da bulunmaktadır. Kanalın frekansları ise 12034 V 27500 5/6 ayarları girilerek ile de kablolu tv üzerinden izleme olanakı bulunmaktadır. 
           
Kanalda gösterilen en eski ve soluklu dizi olarak Arka Sokaklar gözükmektedir. Polisiye bir takım olan Arka Sokaklar, ilk yayınlandığı günden itibaren seyircileri ile buluşmaya halen daha devam etmektedir. Bunun yanında nerede ise hafta içi her akşfakat farklı bir dizi gösterimı yapılmaktadır. Şu an devam etmekte olan Pop star şarkı yarışması da hem yarışmacılar aynı zamanda jürileri ile reytinglerde önemli işler yapmaktadır. Her sabah ve akşam ekrana gelen haber bültenleri ile de gündeme dair ne varsa anında izleyicilere aktarılmaktadır. Ek olarak Kanal D kanalına ilişkin bu programları Kanal D HD kanalı üzerinden daha canlı seyretme olanakı da bulunmaktadır.

kanal d canlı izle, donmadan izle kanal d, kanal d haber izle, kanal d yayın akışı, kanal d ücretsiz izle, kanal d online izle, kanal d hd izle, kanal d izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar