Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kanal 7 İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene Kanal 7 İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

Kanal 7 izle, Kanal 7, Türkiye'de televizyonculuk alanında ulusal olarak gösterim yapan kanallardan biri konumunda olmaktadır. 27 Temmuz 1994 yılında kanalın kurulması gerçekleşmiş olmaktadır. Yeni Dünya Medya Grubu bünyesinde kanal halen daha faaliyetlerini sürdürmektedir. Kanalın yönetimi ise hayat Görsel Yayıncılık şirketi tarafınca sürdürülmektedir. Kanalın genel yayın yönetmenliği Zahid Akman tarafından yapılmaktadır.

Kanal slogan olarak "yaşamın Tüm Renkleri Kanal 7'de " ifadesini kullanmaktadır. Kanalın genel merkezi İstanbul'un Eyüp semtinde yer almıştır. Kuruluş anından beri kanal aynı binada faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye'nin yanı sırada yurt haricinde KKTC ve Azerbaycan'da kanalın yayınları izlenme olanakı bulmaktadır. Buna ekstra olarak Avrupa'daki yaşayanlar da Kanal 7 ile eş zamanlı yayın icra eden Kanal 7 Avrupa kanalından yayınları takip etme olanakı bulmaktadır. 

Programlar ve öteki Faaliyetler

Geçmiş senelerde yayıncılık anlamında yaşanmış ve ibretlik olayları yayınlayan kanal son birkaç senedir artık bu türde yayın yapmamaktadır. Pembe dizi ve Hint dizileri revaçta olan kanalda, maksimum izlenmeye de bu diziler ile ulaşılmaktadır. Kanalda gmeşhurk dizi olarak gösterilen "Elif" dizisi uzun zamandır devam etmektedir. Her gün yeni bir olay gerçekleşen dizide seyirciler coşku ile bir sonraki bölümü izlemek için beklemektedir. Gmeşhurk programlar kanalın bel kemiğini oluşturmaktadır.

Özellik ile dini programlar nerede ise her gün izleyicilerin izlemesi için kanalda yayınlanmaktadır. Bununla birlikte çizgi film gösterimı da yapılmaktadır. Hz. Yusuf'un yaşamının anlatıldığı uzun soluklu dizi ise her yıl yine yeniden yayınlanarak izleyicilerin bu diziye karşı ilgisinin çok yüksek olduğunu da göstermektedir. Günlük olarak gösterilen sıhhat ve hanım programları da bulunmaktadır. Yaşam ve aktüel başlığı altında da yayınlanan programlar bulunmaktadır. 
           
Kanalı seyretmek için 12095 H 4800 5/6 (SD) frekanslarının girilmesi kafi olmaktadır. Bu frekanslar ile kablolu tv üzerinden yayını seyretme imkanı bulunmaktadır. Ayrıca D SMART 27. Kanal, Digitürk 34. Kanal, Filbox 27. Kanal, Tivibu 28. Kanal üzerinden de kanalın yayınlarını seyretme imkanı bulunmaktadır. Bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar üzerinden de her an canlı olarak web sitesi üzerinden kanalın yayınlarını takip etme olanakı bulunmaktadır.

kanal 7 izle, kanal 7 canlı izle, kanal 7 haber, kanal 7 yayın akışı, donmadan izle kanal 7, kanal 7 internetten izle, kanal 7 kesintisiz online izle, kanal 7 hd izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar