Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kanal 24 İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene Kanal 24 İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Ankara

Kanal 24 izle, Kanal 24 İstanbul merkezli olarak çalışmakta ve yayın yapmakta olan bir ulusal kanaldır. 2007 senesinde kurulmuş ve yayın hayatına adım atmıştır. Bir haber kanalıdır. 11 senedir aktif olarak gösterim icra eden Kanal 24 ulusal yayın icra eden kanalları içeren tüm tv paketlerinde yer almıştır. Ethem Sancak'ın imtiyaz sahibi olduğu bu ulusal kanal yıldız Medya Grubuna aittir. Halen genel merkezi İstanbul'da bulunmaktadır. 

Kanal 24 yayın Akışı ve Programları 

Kanal 24 kanalında farklı beğenilere, ilgilere ve mevzulara hitap eden birçok farklı program yayın akışının içerisinde bulunmaktadır. Bununla birlikte çeşitli sanat dallarının içeriğine dair ana mevzu başlıklarının irdelendiği sanat programları da programlar içerisinde yer almakta. Özlem Karahan'ın sunduğu Kırmızı Halı programında her hafta gösterime yeni giren filmler mercek altına alınmakta, yeni çıkacak olan filmlerin haberleri yapılmakta, oyuncular ve yönetmenler ile ilgili son gelişmeler izleyici ile bulunmaktadır.

Genel olarak haber merkezli yayınlar meydana getiren kanal 24 kanalında biroldukça farklı haber içeriklerine haiz programlar da yapılmaktadır. Bu tarz şeylerin başında Haber Bülteni adlı program gelir. Haftanın her günü kendi saatini yayınlanan programında ülkeden ve dünyadan ana gündem başlıkları aktarılıyor. Haberler siyaset, spor, iktisat benzer biçimde farklı ana başlıklara da uzanmaktadır. Her hafta farklı bir mevzunun farklı konuklar ile ele alındığı Moderatör programı hafta sonu izleyiciler ile buluşuyor.

Aynı programın gece versiyonu ise Moderasyon Gece adıyla yayınlanmakta. Arda Zentürk'ün sunmuş olduğu programda günün sıcak gelişmeleri gece gösterimıyla masaya yatırılmaktadır. Türkiye'de ve dünyada olan olayların analizlerinin yapıldığı ve perde arkası görüntüler ile canlı bağlantıların gerçekleştiği Dünya Hali programı da her hafta Kanal 24 kanalında gösterim akışına giren bir diğer programdır. Dünya Hali programının sunucusu Selim Atalay olup dünyada yaşanmış olan en sıcak gelişmeler seyircilere aktarılmaktadır.

Reel ekonomi adlı programda iktisat alanında yaşanın son gelişmeler, iktisat uzmanları ile beraber gerçekleştirilen canlı yayınlar ile birlikte sunulmaktadır. Kırmızı Halı programını hazırlayıp sunan Özlem Karahan ek olarak Sanat takibi adlı programı da hazırlayıp sunmakta ve Kanal 24 ekranlarında izleyiciler ile buluşmaktadır. Bu programda da ana konu sanat ve kollarıdır.

kanal 24 izle, kanal 24 canlı izle, donmadan izle kanal 24, kanal 24 haber izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar