Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Haber Türk İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene Haber Türk İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal Haber
Genel Merkezi Ankara

Haber Türk İzle, Haber Türk, 20 Mart 2001 tarihinde kurulmuş ve habercilik alanında etkinlik gösteren bir kanal olmaktadır. Ciner Medya TV Hizmetleri Anonim Şirketi tarafından kanalın faaliyetleri yürütülmektedir. Kanalın sahipliği kurulduğu yıldan 2007 yılına kadar Ufuk Güldemir tarafınca yapılmış olmaktadır. Fakat 2007 senesinde el değiştirerek Ciner Medya Grubu bünyesine girmiş bulunmaktadır. Turgay Ciner'in haiz olduğu şirket yayıncılık ve kanal noktasında çok önemli faaliyetlerde bulunmaktadır.

Haber Türk kanalının yanı sıra başka birden çok kanala da sahip olmaktadır. Kanalın genel yayın yönetmenliği Suat Toktaş tarafından yerine getirilmektedir.  Kanal 2015 yılından beri "Haber Denince Haber Türk" çarpıcı sözını kullanmaktadır. Türkiye'den başka Azerbaycan ve kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ülkelerinde de kanalın yayını yapılmaktadır. Kanalın genel merkezi İstanbul'un Beyoğlu semtinde yer almaktadır. Kanal logo olarak beyaz yazılar ile altlı üstlü yazılmış haber ve Türk yazıları arasındaki kırmızı çizgiyi kullanmaktadır. 15 Eylül 2014 tarihinden itibaren Haber Türk kanalı ile eş zamanlı olarak yayın yapan yüksek çözünürlüğe haiz HD kanalı ad bulunmaktadır. Ek olarak kanala bağlı bir de radyo kanalı yer almaktadır. 

Kanaldaki Program listesi
            
Kanalda programları 3 başlık altında toplama olanakı bulunmaktadır. Gündüz, akşam ve hafta sonu programları diye alt başlıklar ile sınıflandırma imkanı bulunmaktadır. Gündüz kuşağındaki programlar da Ceren Bektaş sunuculuğunda Gün Başlıyor programı ile başlamaktadır. Güne Bakış, Gün Ortası, Spor Bülteni, Ekonomide Görünüm, Habertürk Manşet isimli diğer programlar gündüz kuşağı programlarında izleyici karşısına bu ekranlarda gelmektedir.

Akşam kuşağı programlarında ise özellikle gündeme dair siyasi olarak meydana getirilen münakaşa programları ön planda yer almıştır. Yıllardan beri süren ve Fatih Altaylı'nın  sunuculuğunu yaptığı Teke Tek programı halen daha ilgi ile izlenmeye devam etmektedir. Akşam kuşağında ekranlara gelen diğer programlar; Türkiye'nin Nabzı, Öteki Gündem, Açık ve Net, Akılda Kalan adlı programlar olmaktadır. Hafta sonu seyirci karşısına gündemden ziyade sağlık, eğlence, sinema şeklinde kategorilerde programlar yer almıştır. 

Kanalı izlemek isteyenler TURKSAT 4A üzerinden 12209 H 10000 3/4 (HD) frekanslarını girerek izlemektedir. Ek olarak D SMART 33. Kanal, Digitürk 44. Kanal, Filbox 53.Kanal ve Tivibu 38. Kanal üzerinden seyretme imkanı bulunmaktadır.

habertürk canlı izle, habertürk son dakika, habertürk donmadan izle, online habertürk seyret, habertürk güncel haber, haber türk izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar