Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

FOX TV İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene FOX TV İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

Fox Tv izle, 22 Nisan 1993 senesinde İhlas tüm ortaklık bünyesinde TGRT kanalı kurulmuş bulunmaktaydı. 24 Şubat 2007 yılı itibariyle ise TGRT bütün yayın haklarını devretmiş bulunmaktadır. Aynı frekans üzerinden de Fox Tv şu an da devam ederek yayın yapmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri kökenli News Corporations adlı şirket TGRT kanalını satın aldı ve kanalın adını de Fox Tv olarak değiştirmiş bulunmaktadır.

Günümüzde ise kanal, The Walt Disney Company şirketi tarafınca yönetilmektedir. Rupert Murdoch, hem kanalın hem medya şirketinin sahibi konumunda olmaktadır. Kanalın yayın alanı Türkiye ile sınırlı olsa da, yurt dışında da yayın yapmak için çalışmalar devam etmektedir. Kanalın genel merkezi İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde bulunmaktadır. 

Fox Tv ve İçeriği

Vermiş olduğu sloganlar ile çok renkli bir kanal olduğu herkesçe görülmektedir. Türkiye'nin önde gelen kanallarından biri olarak var olmaktadır. Kanalı TURKSAT 4A üzerinden 12336 H 5520 3/4 (SD) frekansları girilerek izleme imkanı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, D SMART 29. Kanal, Digitürk 26. Kanal, Tivibu 30. Kanal üzerinden de kanalı seyretme imkanı bulunmaktadır. Kanal logo olarak 2013 yılından beri aynı logoyu kullanmaktadır. Beyaz zemin üzerine yazılı olan FOX yazısı kanalın logosunu oluşturmaktadır. Fazla logo değişikliğine gitmeyen kanalın bundan önceki logosunda şimdikinden farklı olarak sarı zemin bulunmaktaydı. 
           
Çoğu zaman aşk ve romantizm temalı diziler gösteren Fox Tv, günümüzde aksiyon, macera dolu dizileri de yayınlamaya başlamış bulunmaktadır. Çoğu öteki kanal şeklinde sabah ve akşamları klasik olarak haber programları gösterimı oluşturmaya da devam etmektedir. Özellikle Fatih Portakal'ın sunduğu haberler Türkiye'de çoğu kesim tarafından izlenmektedir. Dizi ve haberlerin yanı sıra yarışma, yaşam, aktüel gibi kategorilerde de gösterim yapan programları bulunmaktadır. 
           
1 Temmuz 2012 itibari ile de kanal HD formatı ile yayın hayatına başlamış bulunmaktadır. Geçmiş senelerde bazı liglerin maçlarını da haftalık olarak yayınlayan kanal şu anlık spor alanında pek bir çalışmada bulunmamaktadır. Bazı dizileri reyting sıralamasında üst sıralara doğru ilerlese de bu mevzuda biraz daha çalışma yapılması gerekmektedir. Ek olarak kanalı web üzerinden de canlı takip etme imkanı bulunmaktadır.

fox tv izle, fox tv canlı izle, internetten online izle fox tv, fox tv donmadan izle,fox tv izle, fox tv hd izle, fox tv yayın akışı

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar