Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Euro Star İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene Euro Star İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

Euro Star izle, Star Avrupa Radyo ve televizyon Yayıncılığı A.Ş. Tarafından yayınlarını oluşturan Euro yıldız Tv Avrupa'daki yurttaşlarımızın erişimine sunulmaktadır.

Güçlü Habercilik 
     
Nazlı Çelik ve Ece Belen'in yorumlarıyla Türkiye ve Dünya'da meydana gelen yüzlerce haberin, röportajların, canlı bağlantıların gerçekleştirildiği ana haber bülteni seyircilere sunulmaktadır. Duayen gazeteci, yazar ve şovmen Mesut Yar tarafından ekrana gelen sabah haberleriyle de gündeme dair çarpıcı detaylar aktarılmakta, yerel ve ulusal düzeydeki gazete manşetlerinin okunması ile güncel olaylardan haberdar olunmaktadır.

Magazinin Nabzı
     
Euro yıldız Tv'de, hafta içi her sabah ekranlara gelen Cengiz Semercioğlu moderatörlüğünde, Seren Serengil'in konuk yorumcu olduğu Duymayan Kalmasın, magazin dünyasında yaşanmış olan en son gelişmeleri, çarpıcı olayları, ünlülerin yaşantılarına dair en özel haberleri ekrana taşımaktadır. Ayrıca gece hattında çok özel konuklarıyla samimi bir söyleşi meydana getiren Hülya Avşar'ın Bir Hülya Avşar sohbet izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.
      
Bu tarz şeylerin dışında hafta sonu yayınlanan, kaliteli içeriğe sahip star Life magazin haberleri, sağlıkla ilgili bilinmesi ihtiyaç duyulan püf noktaların paylaşıldığı Güzel Yaşam  ve daha birçok yayın izleyicilere sunulmaktadır.  

Komedinin Adresi

Eğlenceli zaman geçirmek isteyenlerin maksimum takip ettikleri diziler arasında pazar günlerinin fenomeni, bir Gülse Birsel yapımı olan Jet Sosyete, güldürü biçimı sitcom türünde izleyiciyi ekrana kilitlemektedir.

Farklı Tarzda Yapımlar
     
Şanlı ordumuzun kahramanlıklarını özetleyen Börü ve Söz ise aksiyon ve savaş meraklılarının vazgeçilmezleri içinde yer verilmiştir. Birçok fert tarafınca ilgi ile takip edilen; Dolunay, İstanbullu Gelin, erdem Hanım ve Kızları, Beni Affet, Adını Sen Koy, küçücük Cinayetler ve  Avlu güçlü yapımlar içinde yer verilmiştir.
     
Balçiçek İlter tarafından hafta içi her gün vaka Yeri: Balçiçek İlter programı ile yurdun dört bir yanında meydana gelen esrarengiz vakalar, faili bilinmeyen cinayetler ve kayıp vatandaşların bulunması benzer biçimde olaylar gün yüzüne çıkartılmaktadır. Türkiye'nin ilk özel televizyonu olma özelliğini taşıyan kanalın Avrupa versiyonu olan Euro yıldız Tv; Türksat 4A, 11916 Mhz, dikey V polarizasyon, 30000 Ms/s sembol hızıı, 3/4 fec ayarları ile uydu üzerinden takip edilebileceği şeklinde canlitv.Me web adresi üzerinden kesintisiz olarak izlenebilmektedir.

euro star izle, euro star canlı izle, euro star haber izle, donmadan izle euro star, euro star yayın akışı, ücretsiz izle euro star, euro star hd izle, euro star online izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar