Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Bloomberg İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene Bloomberg İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

Bloomberg izle, Bloomberg HT, normal yayın üzerinden 27 Ocak 2010 tarihinden bu yana ekranlarda yer almıştır. Kanalın genel gösterim formatına bakıldığı vakit iktisat ve finans üzerine oluğu ortaya çıkmaktadır. Kanal C Görsel Yayınlar Anonim Şirketi bünyesinde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Ciner Medya Grubu ise kanalın sahibi olarak bulunmaktadır. Kanal kurulduğu andan 2015 yılına kadar "Kazananlar Bloomberg HT izler." çarpıcı sözını kullanarak yayıncılık hayatını sürdürmüş olmaktadır. 2015 yılından şu an halen daha  "Bloomberg HT İzleyenler Kazanır." çarpıcı sözını kullanarak bu alanda ön planda yer almaktadır.

Kanal Türkiye'nin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri ülkesinde de karasal yayın üzerinden İngilizce olarak seyretme olanakı bulunmaktadır. Kanalın genel merkezi ve yayınlarını yaptığı stüdyo İstanbul'un Beyoğlu semtinde yer almaktadır. Sıfırdan oluşumlu bir kanal olmamak ile beraber eskiden Kanal 1 ismi ile gösterim yapan kanalın frekansları üzerinden Bloomberg HT şu an gösterim faaliyetlerini sürdürmektedir. Kanal logo olarak gri tonlamaları kullanmaktadır. Bloomberg yazısının yanında bulunan daire içinde altlı üstlü olarak yazılı olan H ve T harflerinden kanalın logosu oluşmaktadır. Bu logo kanalın sol alt köşesinde yer almıştır.
 
Kanalın genel müdürlük görevi Suavi doğmuş tarafınca yerine getirilmektedir. Daha sonra kanal içindeki bulunan görevler ise; iktisat direktörü Kerem Alkin, araştırma müdürü Cüneyt Başaran, haber müdürlüğü Ali Çağatay, iktisat müdürü olarak Özlem Dalga, operasyon müdürü ise Cem Coşkun ve program müdürü Gamze Cücenoğlu tarafınca yerine getirilmektedir. 

Kanalın gösterim Formatı

Kanal 17 Haziran 2013 yılından itibaren 16:9 geniş ekran formatında yayıncılık yaşamını sürdürmektedir. 5 Mart 2016 yılından başlayarak halen daha yüksek çözünürlük kalitesine haiz HD formatında ana kanal ile eş zamanlı olarak yayınlar devam etmektedir. Birkaç ilde olmak üzere 92.7 frekansı üzerinden kanalın kendine ilişkin radyosundan da programları takip etme olanakı bulunmaktadır.
           
Kanalı TURKSAT 4A üzerinden izlemek için 12209 H 10000 3/4 (HD) frekanslarının girilmesi yeterli olmaktadır. Ayrıca Digitürk 31. Kanal, D SMART 44. Kanal ve Tivibu 63. Kanal üzerinden seyretme olanakı bulunmaktadır. Kanalın kendisine ait internet sitesi de bulunmaktadır.

bloomberg izle, bloomberg ht canlı izle, canlı haber izle, son dakika, sıcak gelişme, bloomberg ht haber seyret, kesintisiz bloomber ht izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar