Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Beyaz TV İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene Beyaz TV İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

Beyaz Tv izle, Kanal, 24 Mayıs 2010 tarihinde kurulmuş bulunmaktadır. Beyaz TV, Kanal Beyaz televizyon Radyo Yayıncılığı endüstri ve ticaret A. Ş tarafınca idare edilmektedir. Kanalın ve şirketin sahibi ise eski Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek' in oğlu Osman Gökçek gibi gözükse de bu konuda kesin bir data ortaya konulmamaktadır. Ek olarak Osman Gökçek kanalın genel koordinatörlük görevini de üstlenmektedir.

Kanal 2010 yılında kurulmuş olmasına rağmen düzenli olarak 2014 senesinde bil saygınlık ulusal olarak gösterim yapmaya başlamış bulunmaktadır. Diğer yayıncı müesseselar ile anlaşmaları geç yapabildiği için esas yayına da geç başlanmak zorunda kalınmış olmaktadır. Kanalın genel merkezi Ankara'da bulunmaktadır. Kanaldaki haber editörlüğü görevi Murat Erçin tarafınca yerine getirilmektedir. Ek olarak kanalın HD formatında yayın yapan versiyonu bulunmaktadır.

Beyaz Tv ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Kanalda gösterilen dizilerin de bulunmasının yanı sıra çeşitli kategorilerde meydana getirilen programlar kanalın asıl gösterim sürecini oluşturmaktadır. Müzik, spor, siyaset, yaşam, güncel, din, belgesel benzer biçimde birden çok alanda yayında olan programı bulunmaktadır. Ek olarak kanal eskiden reytinglerde üst sıralarda olup final yapmış dizileri yeniden bölümlerini yayınlayarak seyirci ile yeniden ekran başlangıcında buluşturmaktadır.

Hafta içi Ferda senedirım, hafta sonu da Elçin Açık Özcan sunuculuğundaki haber programları ile gündeme dair sıcak gelişmeler anlık olarak aktarılmaktadır. Kanalın güncel olarak yayınladığı bir takım bulunmamaktadır. çoğu zaman eski dizileri yeniden ekrana getirmektedir. Bununla beraber haftanın belirli günlerinde beyazperde filmlerine de yer vermektedir. Kanalı seyretmek için TURKSAT 4A üzerinden 12380 V 27500 3/4 (SD/HD) frekanslarının girilmesi kafi olmaktadır. Ek olarak, D SMART 40. Kanal, Digitürk 36. Kanal, Filbox 38. Kanal ve Tivibu 31. Kanal üzerinden de izleme olanakı bulunmaktadır. 
           
Eski adı Ses Tv olan kanal 2010 yılı itibariyle adını Beyaz Tv olarak değiştirmiş bulunmaktadır. Ulusal çapta gösterim yapan kanal henüz daha yurt haricinde yayın yapamamaktadır. Sadece kablolu tv üzerinden frekansların girilmesi ile seyretme olanağına erişilmektedir. Yaşamın her alanına yayınlamış olduğu programlar sayesinde değinen kanaldaki bu programlar belirli sayıda seyirci kitlesine ulaşmaktadır.

beyaz tv izle, beyaz canlı izle, beyaz tv ücretsiz seyret, beyaz tv online izle, beyaz tv yayın akışı, beyaz tv haber izle, beyaz tv donmadan izle, mobil izle beyaz tv

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar