Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

ATV İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene ATV İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

ATV İzle, Kanal ilk defa kontrol yayına 9 Eylül 1992 senesinde başlamış bulunmaktadır. 12 Temmuz 1993 yılında ise kanal düzgüsel yayın yaparak televizyonculuk hayatına başlamış bulunmaktadır. Kanal Medya tüm ortaklık tarafınca kurulmuştur. 2000 yılına kadar kanal idaresini devam ettirdikten sonrasında el değiştirerek 3 medya şirketi ortak olarak kanal yönetimini ele almış bulunmaktadır. 2007 yılından başlayarak günümüze kadar ise Turkuvaz Medya Grubu tarafından kanal yönetim edilmektedir. Bu şirketin başlangıcında ve kanal sahibi olan birey ise Orhan Cemal Kalyoncu'dur. 
           
Televizyonculuğun devlet tekelinden çıkması ile birlikte 90 lı yıllarda kurulan bir kanal da Atv olmaktadır. Dinç alim önderliğinde kurulan kanal, derhal her alanda yayın yapmaktadır. Dizi, haber, şov programları, spor şeklinde birden çok alanda yayın yapmaktadır. Geçmişten günümüze yayınlamış oldukları birden çok programlar halen günümüzde de akıllarda yer almıştır. Kıbrıs Cumhuriyeti, Azerbaycan, ABD Birleşik Devletleri ülkelerinde kanalın gösterimı yapılmakta ve izlenmektedir. Kanalın genel merkezi İstanbul'un Beşiktaş semtinde bulunmaktadır. 

Kanalın İşleyişi

Kanalın ilk sezonlarında gösterilen politika Meydanı programı o süre ve hala günümüzde de en çok izlenen ve reyting meydana getiren programlar içinde yer almaktadır. Ek olarak kardeş kanallar olarak Atv Avrupa, a Haber, a Spor şeklinde kanallar da bulunmaktadır. Atv yi seyretmek isteyenler, 12054 H 27500 5/6 frekansları üzerinden izleme imkanı bulunmaktadır. öteki yayınlardan seyretmek isteyenler ise, D SMART 25. Kanal, Digitürk 25. Kanal, Filbox 24. Kanallardan izleme olanağına sahip olmaktadır.

Atv HD gösterimı üzerinden de kanaldaki programları daha gerçekçi izleme imkanı oluşmaktadır. Hafta içleri akşam vaktinde gösterilen dizileri ile seyircileri tarafından kanala ilgi gösterilmektedir. Gün içinde, sabah ve akşamları yapılan haber programları ile de hem Türkiye'deki bununla birlikte dünyadaki vakalar sıcağı sıcağına anında aktarılmaktadır. Bu tür programların yanı sıra dini, magazin, yarışma, aktüel alanlarında da programlar yapılmaktadır.

Günlük çıkarılan bazı gazeteler de Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde bulunmaktadır. Her sabah haber programlarında bu gazetelerin manşetleri okunmaktadır. Ek olarak Türkiye Kupası maçlarının canlı gösterim hakkına haiz olmaktadır. Kanalı web üzerinden de canlı takip etme imkanı bulunmaktadır.

atv yayın akışı, atv canlı izle, hd atv izle, ücretsiz hd atv izle, atv izle, atv donmadan izle, izle atv internetten, canlı atv yayını seyret

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar