Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

A2 İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene A2 İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul

A2 izle, Kanal, 16 Kasım 2016 tarihi ile beraber test yayınları ile yayıncılık yaşamın adım atmış bulunmaktadır. 28 Kasım 2016 tarihi ile de normal yayına başlayarak ulusal kanal listesindeki yerini almış bulunmaktadır. Kanalın idaresi Turkuvaz Medya Grubu tarafınca yapılmaktadır. Yeni oluşumlu bir kanal olduğu için hemen hemen kanalın yönetiminde bir değişiklik meydana gelmiş olmamaktadır.

Kanalın genel yayın yönetmenliği ise Metin Ergen tarafından yapılmaktadır. Kanalın genel merkezi İstanbul'un Beşiktaş semtinde bulunmaktadır. Atv kanalı ile kardeş kanal oldukları için bazı programlar eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. A Haber, a Spor da öteki kardeş kanallar arasında yer verilmiştir. Kanal ilk kurulduğunda "Televizyonun Yeni Rengi" isminde çarpıcı sözı kullanırken, şu an ise "Türkiye'nin Yeni Kanalı" sloganını kullanmaktadır. 

Eskileri Yeni meydana getiren Kanal

Atv kanalının kardeş ve yan kanalı olarak kurulan A2 Tv özellik ile süreında Atv de efsaneleşen dizileri tekrar bölümleri ile seyirci karşısına çıkarmaktadır. Bu dizilerin yanı sıra eğlence ve spor alanlarında programlar da yayınlanmaktadır. Kanalın düzgüsel yayına başlamasına izin verildikten sonraki gösterilen ilk dizisi bir zamanlar sıkça izlenen "Mahallenin Muhtarları" dizisi olmuştur. Günün belli saatlerinde gösterilen diziler ile unutulmuşlar yeniden ön plana çıkmış olmaktadır. Bu açıdan a2 tv, eskileri yeni icra eden kanal unvanı da taşımaktadır. Ziraat Türkiye Kupası maçlarının gösterim hakkına da haiz olan kanal maç zamanlarında reytinglerde üst sıralarda yer verilmiştir. Bununla birlikte kanalın güncel olarak kendi çekip yayınladığı dizi bulunmamaktadır. 
           
Kanal Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan, Avustralya, Macaristan ve ABD Birleşik Devletleri'nde de belli oranda seyirci kitlesine sahip olmaktadır. Kanalı kablolu yayın üzerinden izlemek isteyenlerin TURKSAT 4A üzerinden 12054 H 27500 5/6 (SD) frekanslarını girmesi yeterli olmaktadır. Ayrıca Digitürk 35. Kanal, Tivibu 59. Kanal üzerinden de izleme olanakı bulunmaktadır. 
           
Kanalda atv de yayınlanan güncel dizilerin tekrar bölümleri haftanın belirli günlerinde ve gece saatlerinde yayını yapılmaktadır. Spor ve eski dizi yayınına yönelmiş olan kanalın çok geniş bir portföyü bulunmamaktadır. Buna ekstra olarak a2 resmi sitesi üzerinden kanalı canlı olarak izleme imkanı da bulunmaktadır.

a2 izle, a2 tv izle, a2 tv donmadan izle, a2 tv ücretsiz izle, a2 tv yayın akışı, a2 tv internetten izle, a2 tv kesintisiz izle, canlı izle a2 tv, a2 tv izle online

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar