Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

A Spor İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene A Spor İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Haber Spor
Genel Merkezi İstanbul

A Spor İzle, 2016 senesinde etken gösterim yaşamına süregelen A Spor etken olarak bugün de yayıncılık hayatına devam etmektedir. Kanalın sahibi Turkuvaz Medya Grubudur. Bununla beraber Çalık Medya denetiminde olan bir spor kanalıdır. Türk televizyonculuk tarihinde şifresiz bir halde Hd yayın icra eden ilk kanal olma özelliğini de taşımaktadır. A Spor her yıl Türkiye Kupası maçlarını şifresiz olarak yayınlanmaktadır. Hemen hemen play-off sürecinden itibaren finale kadar tüm Türkiye Kupası maçları A Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanmaktadır. Maç öncesi son gelişmeler ve yorumlar; maç sonrası tüm analizler de aynı ekranda seyircilere aktarılmaktadır. 

A Spor Kanalının Programları 

A Spor ekranlarında birçok futbolu ve öteki spor branşlarını kapsayan birçok program dönüşümlü olarak yayınlanmaktadır. Bu tarz şeylerin başlangıcında 90'a adlı program yer verilmiştir. Hıncal Ulunç'un yorumculuğunu üstlendiği programda o hafta Türkiye Süper Lig'de yaşanan maçların analizleri yapılmaktadır. Maç skorlarını değerlendiren konuklar ve sunucu, puan durumu, gelecek karşılaşmalar, takımların ve kadroların son durumları hakkında güncel bilgiler ışığında programı sürdürmektedir. Cumartesi saat 22.00'dan sonra başlamış olan Artı Futbol programı da benzer düzeyde olan bir programdır. Bu program da yalnız A spor ekranlarından yayınlanan ve haftalık olarak ekranlara taşınan bir spor programıdır.

Turkuvaz Medya Grubuna ilişkin olan A Spor kanalında futbol dışı programlar da yayınlanmaktadır. Voleybol'a adlı programda voleybol liginin geniş bir panoraması sunulurken, Avrupa liglerinde mücadele eden erkekler ve kadınlar takımlarının son maçları ve puan durumları da masaya yatırılmaktadır. Avrupa Futbolu adlı program da İngiltere Premier Ligi, İspanya Ligi, Alman Bundesliga ve öteki Avrupa liglerindeki maçların özetleri verilmektedir. Bu programda ek olarak geçirme dosyaları açılmakta, Avrupa'da oynayan Türk futbolcuların son durumları hakkında da bilgilendirmeler sunulmaktadır.

Pazar akşamları 21.00'dan sonra yayınlanan ekip Oyunu adlı program da A Spor kanalına ait bir programdır. Bu programda yorumculuğu üstlenen adların başlangıcında Erman Toroğlu gelmektedir. öteki konuklar ile birlikte maçların tartışmalı pozisyonları tek tek alınıp bir sonuca varılmaktadır. Hem de 1. Ve 2. Ligte oynanan tüm maçların özet görüntüleri de gösterilmektedir.

a spor izle, a spor canlı izle, a spor donmadan izle, hd izle a spor, a spor canlı şifresiz seyret, a spor yayın akışı

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar