Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

A Para İzle

< / > Sitene Ekle
Sitene A Para İzle Canlı Yayını ekle..
Kategori Ulusal Haber
Genel Merkezi İstanbul

A Para izle, Doğrudan iktisat hakkında bilgiler verecek ve bu konudaki gündemi en iyi şekilde kovuşturmak isteyenler için özel bir olanak tanıyacak A para kanalı, Turkuaz yayın grubu çerçevesinde açılmış olan yeni kanal olarak ön plana çıkıyor. 2017 yılında test yayınlarına başlayan ve henüz tam olarak etken hale gelmeyen kanal, 24 saat süresince devamlı şekilde ekonominin nabzını tutacak ve en güncel bilgilere hızlı şekilde sunacak. Hem düzgüsel aynı zamanda HD gösterim çerçevesinde destek sağlayacak olan bu kanal, canlı bağlantılar çerçevesinde de uzmanlar eşliğinde farklı programlar hazırlıyor. Ne süre etken hale geleceği tam olarak bilinmeyen kanal, şimdiden tv üzerinden reklamlarını gerçekleştirmeye başladı.
 
Kısa bir süre içerisinde yayına geçecek
 
Ekonomi açısından her konuda hem Türkiye'den hem de dünya çapında bilgiler sunacak olan A para, diğer A kanalları gibi çok kaliteli bir destek sunacak benzer biçimde görünüyor. Özellikle son dönemlerde yaşanan ekonomideki sıcak gelişmeler çerçevesinde, bu kanal sürekli olarak takip etmek isteyenler için özel bir fırsat sunuyor. Ulusal kanal olarak her kesime hitap edecek bir politika ile hayata geçecek olan A para, Türkiye'nin en önemli haber kaynağı olarak ön plana çıkan A Haber ve A Spor benzer biçimde kardeş kanalları çerçevesinde; ortak bir destek sunacak. Ulusal yayın uydu vesilesiyle veya özel seçenek dahilinde farklı portallardan kanal seyredilebilir.
 
Büyük bir merakla planlanıyor
 
Türkiye'de ve dünya genelinde birçok farklı kanal ile hem Türkçe hem de yabancı dil çerçevesinde destek elde eden A kanalları, günümüzde milyonlarca birey tarafından gün içerisinde izlenmektedir. Aynı şekilde şimdi büyük bir merak içerisinde beklenen A para, sürekli olarak ekonominin nabzını tutmak isteyenler için imtiyaz sunuyor. Gün içinde gerçekleştirecek olan bağlantılar, ekonomi alanında büyük bir deneyim sahibi olan uzman kişilerin katılımı göstereceği farklı programlar ile ekonomik gündemi takip etme şansı elde edilebilir. Yakın zamanda yayın hayatına geçecek olan kanalı hem televizyondan hem de web üzerinden sağlam bir bağlantı çerçevesinde kolaylıkla izlemek mümkündür.

a para izle, a para frekans, a para yayın akışı, a para donmadan seyret, a para canlı izle, a para kesintisiz izle, a para şifresiz izle, a para canlı yayın seyret

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar